info@budelsetv.nl

De Budelse Tennisvereniging

Sportief & Gezellig!

Organisatie BTV.

Bestuursleden

Voorzitter
Harm de Laat & Joost Smolders        
e-mail: info@budelsetv.nl

Secretariaat
Mien Maas
Postbus 2064
6020 AB Budel
e-mail: mien.maas@budelsetv.nl

Penningmeester
Ivo Canjels        
e-mail: ivo.canjels@budelsetv.nl

Andere functies

Ledenadministratie          
e-mail: info@budelsetv.nl

Technische Zaken
vacature

Paviljoen / accommodatie
Gerard Brouns         
e-mail: paviljoen@budelsetv.nl

Tennis training
Patrick van Haaften
Tel: 0624193543           
e-mail: p.haaften@chello.nl
Voor meer info over onze trainingen zie ook hier

Competitieleider
Ferry Smolders
e-mail: ferry.smolders@budelsetv.nl

Website & Facebook
Harm de Laat
e-mail: harm.de.laat@budelsetv.nl

Artikel door: harm27/06/2016

TAGS:

Laatste nieuws

Nieuw: Interne competitie!

Wil jij fit blijven deze herfst? Dat kan! November start onze nieuwe, flexibele interne competitie!

Lees meer...

Herfsttoernooi

Ook dit jaar organiseren wij het gezellige herfsttoernooi. Doe jij ook mee?

Lees meer...

Hussel tennis - Elke maandagavond!

Elke maandagavond. Voor leden en niet-leden. Alle speelsterktes!

Lees meer...