info@budelsetv.nl

De Budelse Tennisvereniging

Sportief & Gezellig!

Organisatie BTV.

Bestuursleden

Voorzitter
Harm de Laat & Joost Smolders        
e-mail: info@budelsetv.nl

Secretariaat
Mien Maas
Postbus 2064
6020 AB Budel
e-mail: mien.maas@budelsetv.nl

Penningmeester
Ivo Canjels        
e-mail: ivo.canjels@budelsetv.nl

Andere functies

Ledenadministratie          
e-mail: info@budelsetv.nl

Technische Zaken
vacature

Paviljoen / accommodatie
Gerard Brouns         
e-mail: paviljoen@budelsetv.nl

Tennis training
Patrick van Haaften
Tel: 0624193543           
e-mail: p.haaften@chello.nl
Voor meer info over onze trainingen zie ook hier

Competitieleider
Ferry Smolders
e-mail: ferry.smolders@budelsetv.nl

Website & Facebook
Harm de Laat
e-mail: harm.de.laat@budelsetv.nl

Artikel door: harm27/06/2016

TAGS:

Laatste nieuws

Hussel tennis - Elke maandagavond!

Elke maandagavond. Voor leden en niet-leden. Alle speelsterktes!

Lees meer...

Wintercompetitie

Het is nog zomer, maar je kunt je nu al opgeven voor de Wintercompetitie. Jij doet toch ook mee?

Lees meer...

Benoeming van ereleden

Huub Verstappen & Martin Honcoop zijn benoemd als ereleden van de Budelse Tennisvereniging.

Lees meer...