info@budelsetv.nl

De Budelse Tennisvereniging

Sportief & Gezellig!

Organisatie BTV.

Bestuursleden

Voorzitter
Harm de Laat & Joost Smolders        
e-mail: info@budelsetv.nl

Secretariaat
Mien Maas
Postbus 2064
6020 AB Budel
e-mail: mien.maas@budelsetv.nl

Penningmeester
Ivo Canjels        
e-mail: ivo.canjels@budelsetv.nl

Andere functies

Ledenadministratie          
e-mail: info@budelsetv.nl

Technische Zaken
vacature

Paviljoen / accommodatie
Gerard Brouns         
e-mail: paviljoen@budelsetv.nl

Tennis training
Patrick van Haaften
Tel: 0624193543           
e-mail: p.haaften@chello.nl
Voor meer info over onze trainingen zie ook hier

Competitieleider
Ferry Smolders
e-mail: ferry.smolders@budelsetv.nl

Website & Facebook
Harm de Laat
e-mail: harm.de.laat@budelsetv.nl

Artikel door: harm27/06/2016

TAGS:

Laatste nieuws

Uitnodiging Feestelijke Opening Verbouwd Tennis Paviljoen

Vrijdag 5 april a.s. om 20.00u

Lees meer...

Activiteitenkalender 2019

Lees meer...

Cranendonckse Kampioenschappen 2019

Tip! Alle leden kunnen deelnemen, goede voorbereiding op de competitie!

Lees meer...