info@budelsetv.nl

De Budelse Tennisvereniging

Sportief & Gezellig!

Organisatie BTV.

Bestuursleden

Voorzitter
Harm de Laat & Joost Smolders        
e-mail: info@budelsetv.nl

Secretariaat
Mien Maas
Postbus 2064
6020 AB Budel
e-mail: mien.maas@budelsetv.nl

Penningmeester
Ivo Canjels        
e-mail: ivo.canjels@budelsetv.nl

Andere functies

Ledenadministratie          
e-mail: info@budelsetv.nl

Technische Zaken
vacature

Paviljoen / accommodatie
Gerard Brouns         
e-mail: paviljoen@budelsetv.nl

Tennis training
Patrick van Haaften
Tel: 0624193543           
e-mail: p.haaften@chello.nl
Voor meer info over onze trainingen zie ook hier

Competitieleider
Ferry Smolders
e-mail: ferry.smolders@budelsetv.nl

Website & Facebook
Harm de Laat
e-mail: harm.de.laat@budelsetv.nl

Artikel door: harm27/06/2016

TAGS:

Laatste nieuws

End of Spring toernooi 2019

Op 20,21 en 22 juni 2019 organiseert de Budelse Tennisvereniging weer jaar End of Springtoernooi!

Lees meer...

Uitnodiging Feestelijke Opening Verbouwd Tennis Paviljoen

Vrijdag 5 april a.s. om 20.00u

Lees meer...

Activiteitenkalender 2019

Lees meer...