EXTRA INGELASTE ALGEMENE LEDENVERGADERING

08 maart 2022


Beste leden,

Afgelopen week zijn bijna alle maatregelen komen te vervallen. We kunnen dus weer zonder beperkingen volop gebruik gaan maken van ons mooie tennispark. Maar kunnen we binnenkort een nieuw sportaanbod verwelkomen bij onze club? Is er een toekomst voor padelbanen bij BTV?

De laatste tijd hebben wij julie regelmatig geïnformeerd over onze voortgang betreffende padelbanen. Op dit moment zijn wij druk bezig met het uitwerken van enkele scenario's. Wij hebben hierin inmiddels weer stappen gemaakt.

Via een ingelaste Algemene Ledenvergadering (ALV) willen wij jullie op de hoogte brengen over de laatste stand van zaken hierin. Wij horen dan ook graag jullie stem of dat we definitief verder kunnen met het uitwerken van onze plannen om in de toekomst padelbanen te gaan realiseren.
Deze ALV willen we gaan houden op donderdagavond 10 Maart om 20.00 uur in het paviljoen. Dit is ook een mooie gelegenheid, nu het weer mag en kan, om met onze leden bij elkaar te komen.

Hopelijk mogen we jullie in groten getale ontvangen, want jullie stem is belangrijk !!!
Je zal hiervoor zometeen ook een aanmeldlink ontvangen.

Nieuwscategorieën